Kullanıcı Sözleşmesi

Hiçbir koşulda, sınırlama olmaksızın, dolaylı veya sonuçta ortaya çıkan kayıp veya zararlar veya bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak veri kaybı veya kardan kaynaklanabilecek herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değiliz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır ve sadece entelektüel teşvik, eğitim ve genel bilgi amaçlı yayınlanmıştır. Bilgiler paravesaglik.com tarafından sağlanmıştır ve bilgileri güncel ve doğru tutmaya gayret ederken, eksiksiz, doğru, güvenilirlik, uygunluk veya uygunluk hakkında herhangi bir şekilde açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti vermeyiz web sitesi veya web sitesinde bulunan bilgi, ürünler, hizmetler veya ilgili grafikler herhangi bir amaç için kullanılamaz. Bu tür bilgilere güvendiğiniz herhangi bir güven bu nedenle kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. paravesaglik.com’u kullanımınız için hiçbir sorumluluk veya yükümlülük üstlenilmez.

Fiyatlandırma

Ürün veya paket alımı https://www.kyani.com/tr adresinden, yani şirketin kendi sitesinden yapılmakta olup, ürün ve hizmetlerin tesliminde paravesaglik.com ‘un hiçbir müdahalesi bulunmamaktadır.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu web sitesinin veya içeriklerinin kullanımı her zaman "kendi sorumluluğunuzdadır". Web sitesinin herhangi bir yönünden, bu şart ve koşullardan veya diğer politikalardan memnun değilseniz, tek çözüm yolunuzun kullanımına son vermektir. Her koşulda, web sitesi veya tedarikçileri, bu web sitesinin veya bu sitedeki malzemelerin kullanılmasına veya kullanılmamasına bağlı olarak, garanti, sözleşmeye bağlı olarak, herhangi bir şekilde, herhangi bir kullanıcıya veya üçüncü şahsa karşı sorumlu tutulamaz.

Garanti

Bu sitedeki tüm açıklamalar tamamen benim görüşümdür ve hiçbir kişiye, dine, ülkeye vb. Karşı kötülük niyetinde değilim. Geçmişe veya şimdiki kişilere, yerlere veya olaylara benzerlik tamamen tesadüfidir. Bu sitenin veya malzemenin tıbbi, fiziksel ve psikolojik etkileri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanımına bağlı olarak doğabilecek dolaylı veya dolaysız zararlardan veya herhangi bir gelir, kar veya veri kaybından sorumlu olmayacağım. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, "olduğu gibi", açık veya zımni olup olmadığına ve sadece eğlence amaçlı olup olmadığına dair kesinliği konusunda hiçbir garanti vermeden sağlanmıştır. Makalelerdeki iddiaları diğer taraflarca yapılan diğer iddialara karşı bağımsız olarak doğrulamanız ve kendi kararınızı vermeniz tavsiye edilir. Malzemenin, hizmetlerin, yazıların, grafiklerin, oyunların ve makalelerin doğruluğu veya güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermiyorum. Web sitesinin hatasız çalışacağını veya bu web sitesinin veya sunucusunun bilgisayar virüsleri veya diğer zararlı öğeler içermediğini garanti etmiyorum. Bilgisayarınızın en son yamaları, virüs tarayıcılarını, casus yazılım dedektörlerini ve korunmasına yardımcı olan diğer tüm yazılımları içerdiğinden emin olmanız önerilir. Bu web sitesini veya bu sitedeki materyali kullanmanız ekipman veya verilerin servis veya değiştirilmesi gerekmesine neden olursa, bu maliyetlerden sorumlu değilim.

Tazminat

Bu siteyi veya materyalleri kullanarak, materyalleri kullanımınızı iddia etmek veya bunlardan kaynaklanmakla ilgili olarak makul yasal ve muhasebe ücretlerini sınırlama olmaksızın da dahil olmak üzere herhangi bir iddia, işlem veya talepten web sitesine ve onun acentelerine zarar vermeyi ve tazmin etmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Bu sözleşmenin şartlarını ihlal etmeyiniz. Bu anlaşmanın herhangi bir hükmünün yetkili yargı yetkisine sahip herhangi bir mahkeme tarafından geçersiz olduğu tespit edilirse, bu hükmün geçersizliği, tam olarak geçerli ve yürürlükte kalacak bu anlaşmanın kalan hükümlerinin geçerliliğini etkilemeyecektir. Bu sözleşmedeki herhangi bir feragatname, böyle bir terimden veya başka bir terimden başka veya devam etmeyen bir feragat olarak kabul edilmeyecektir. Bu sözleşme, sınırlamayı kabul ettiğiniz sözleşmenin tamamını oluşturur. Bu şartlar ve koşullar Amerika Birleşik Devletleri yasalarına tabidir ve Amerika Birleşik Devletleri mahkemeleri ortaya çıkan tüm konularda münhasır yargı yetkisine sahiptir

paravesaglik.com'a Link Verme

Bu web sitesi aracılığıyla, paravesaglik.com'un kontrolü altında olmayan diğer web sitelerine link verebilirsiniz. Bu sitelerin doğası, içeriği ve kullanılabilirliği üzerinde kontrolümüz yoktur. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi mutlaka bir öneri anlamına gelmez veya kendi içinde ifade edilen görüşleri onaylamaz. Web sitenizi paravesaglik.com sitesine bağlamak istiyorsanız, lütfen bu sitenin herhangi bir çerçeve içinde görünmemesi koşuluyla, bu sitenin içinde yer alan herhangi bir sayfaya ücretsiz olarak yer imi koyun veya ekleyin. paravesaglik.com adresini başka bir web sayfasına, iFrame dahil herhangi bir yöntemi kullanarak entegre edemezssiniz.